Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Baltix.se sp. z o.o.

Spawacz - Operator robota spawalniczego - Szwecja

  • Szwecja zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Spawacz - Operator robota spawalniczego

Zakres obowiązków

  • spawanie elementów stalowych po robocie spawalniczym
  • obsługa robota spawalniczego (bez programowania)
  • obsługa elektronarzędzi
  • kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania

  • spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
  • doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
  • długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • odzież roboczą
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Zgłoszenia kandydatów są rozpatrywane na bieżąco, aż do momentu zatrudnienia odpowiedniej liczby osób. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.

Na stanowiska: spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą.

  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pełna treść informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie – https://www.baltix.se/polityka-prywatnosci/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltix.se Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (81-321), ul. Podolska 12/1, w celu wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonej przez Baltix.se Sp. z o.o., zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana, bez szkody na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem.