Pracownik serwisu technicznego - Konserwator- Reda

Gastro Magazyn
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa zlecenie

Nasza firma mieści się w Redzie Zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy specjalistycznych pracowników technicznych- konserwatorów

Główne obowiązki:

· realizacja prac konserwacyjnych oraz remontowych

· naprawa wykrytych nieprawidłowości w działaniu obiektów należących do firmy diagnostyka

· naprawa usterek (urządzenia gastronomiczne: elektryczne, gazowe, mechaniczne- miksery/mieszalniki)

Wymagania

· umiejętność pracy w zespole

· prawo jazdy kat. B

· uprawnienia SEP z grupy G1, G2, G3, najlepiej zarówno na eksploatację (E) jak i dozór (D)

· gotowość do pracy zmianowej- również w weekendy

Oferujemy

· stabilną pracę niezależną od fal pandemii

· wynagrodzenie (od 33,50 zł do 36,5 zł brutto/h)

· ciepły posiłek regeneracyjny oraz miłą atmosferę w zgranym zespole

Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub wysyłanie cv przez platformę olx
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)