Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
PB Puchalik Sp. z o.o.

OPERATOR KOPARKI

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator koparki

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma elektryczna PB PUCHALIK SP. Z O.O. świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianej energetyki, dla klientów indywidualnych i biznesowych, na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Wzbogaceni wieloletnim doświadczeniem działamy w obiektach przemysłowych, usługowych. Specjalizujemy się w układaniu przewodów, tras kablowych, montażu osprzętu elektrycznego, opraw oświetleniowych oraz prefabrykacji rozdzielni elektrycznych jak zarówno tworzymy sieci energetyczne, oświetlenia uliczne, itp.

Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą.

Inwestujemy w naszych pracowników podnosząc ich kwalifikacje, poprzez szkolenia i kursy.

Pierwszorzędne znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług i zadowolenie klientów i pracowników.

Kompleksowa realizacja instalacji elektrycznych

Instalacje przemysłowe

Instalacje teletechniczne

Usługi koparką i minikoparką

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie wykopów pod instalacje elektryczne;

Wymagania

  • Uprawnienia na koparkę;
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operator koparki;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Sumienność, dokładność;

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych;
  • Prawo jazdy kat B;

Oferujemy

  • Umowę o pracę - pierwsza na okres 3 miesięcy;
  • Pełny etat - wynagrodzenie od 4500zł netto - zależne od umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość zdobywania uprawnień SEP, uprawnień na podesty ruchome, uprawnień na prawo jazdy oraz innych uprawnień niezbędnych do wykonywania prac elektrycznych;
  • Możliwość awansu na stanowiska kierujące;
  • Możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia od wykwalifikowanych fachowców;
  • Administratorem danych osobowych jest PB Puchalik Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Kosynierów 14, NIP: 5472144401. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PB Puchalik Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Kosynierów 14, NIP: 5472144401 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.