Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
POLI-MED BIELSKO

Pielęgniarka/Położna

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

KLINIKA GALENA to wykwalifikowany personel medyczny, profesjonalizm i wysoka jakość usług.

Klinika Galena w Bielsku Białej poszukuje do swojego zespołu wykwalifikowanej Pielęgniarki - Położnej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • asystowanie lekarzom
  • rejestracja pacjentów
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym
  • przygotowanie gabinetów do pracy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie medyczne
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy z kobietami ciężarnymi będzie dodatkowym atutem
  • wysoka orientacja na potrzeby Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat lub część etatu
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • obowiązkowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Jeśli jesteś osobą, która posiada niezbędne kwalifikacje, zapraszamy do przesyłania swojej aplikacji!

Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i wspierającym środowisku!

  • Administratorem danych osobowych jest POLI MED BIELSKO SP Z O O GALENA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-300 Bielsko-Biała Żywiecka 71, NIP: 5471801179. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLI MED BIELSKO SP Z O O GALENA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-300 Bielsko-Biała Żywiecka 71, NIP: 5471801179 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.