Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Duijndam Works Sp. z o.o.

Pracownik pakowni/sortowni warzyw i owoców

  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa agencyjna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Duijndam Works jest agencją zatrudnienia, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

Dla jednego z naszych klientów w Maasdijk poszukujemy zmotywowanych osób do pracy na pakowni owoców i warzyw.

Nasz klient specjalizuje się w pakowaniu owoców i warzyw dostarczanych przez sprawdzonych hodowców, z którymi współpracuje od wielu lat. Głównym asortymentem są różnokolorowe papryki oraz ogórki szklarniowe. Siedziba firmy w Maasdijk ma 9000 metrów kwadratowych i jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt dzięki czemu gwarantują wysoką jakość pakowanych produktów. W okresie zimowym, gdy sezon na rodzime papryki i ogórki dobiega końca, firma oferuje usługi związane z przechowywaniem, przeładunkiem i pakowaniem produktów z zagranicy (m.in. produktów egzotycznych).

Zakres obowiązków

  • pakowanie
  • sortowanie
  • kontrola jakości
  • układanie ciężkich skrzynek z warzywami/owocami na paletach
  • przenoszenie, transport i ustawianie palet

Wymagania

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy dłuższy czas
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • STAWKA: €13.27 brutto/godz.
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy – €20 netto tygodniowo
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) – €127 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam Works Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-064 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam Works Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)