Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Przezbrajacz

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Poszukujemy kandydatka/tki na stanowisko:

Miejsce pracy : Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

- Nadzór nad oprzyrządowaniem linii polegający na bieżącej kontroli jego stanu technicznego okresowej weryfikacji stanu i kompletności oraz utrzymaniu w sprawności tego oprzyrządowania;

- Przygotowanie oprzyrządowania do przezbrojenia linii;

- Przezbrojenie poszczególnych stacji roboczych w związku ze zmianą produkowanego modelu wyrobu;

- Zebranie i zabezpieczenie oprzyrządowania po przezbrojeniu i przekazanie go do magazynowania;

- Weryfikacja stanu oprzyrządowania demontowanego z linii pod względem sprawności i braku uszkodzeń;

- Regulacja stacji roboczych w ramach montażu nowego oprzyrządowania;

- Współpraca z działem produkcji i działem utrzymania ruchu.

Wymagania

- Wykształcenie minimum zawodowe techniczne (mechanik samochodowy, mechanik maszyn, elektromechanik, elektryk);

- Doświadczenie na produkcji;

- Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany;

Oferujemy

- Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie;

- Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat;

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie );

- Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę;

- Dodatek za lata pracy efektywnej;

- Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;

- Dofinansowanie do Karty Multisport.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z  o.o  z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

  • W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

    „Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania."

    W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi  projektami rekrutacyjnymi. Wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych może Pan/Pani cofnąć w dowolnym momencie.  W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.