Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Elektryk/Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Katowice, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ

wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Obowiązki

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń zainstalowanych w firmie.
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie ze standardem napraw.
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych.
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności
  • Utrzymanie ciągłości produkcji.
  • Prowadzenie dokumentacji systemowej działu.
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie części zamiennych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Uprawnienia SEP 1 kV
  • Znajomość maszyn pakujących.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.
  • Benefity: Multipakiety sportowe, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, imprezy integracyjne, kursy językowe finansowane przez pracodawcę (j. niemiecki / angielski), ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych;

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia, Sp. z o.o. 41-705 Ruda Śląska Katowicka 170, NIP: 6772001646 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.