Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Antykorozja

  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

rk Bau GmbH

Praca od zaraz jako malarz lakiernik antykorozyjny w Ludwigshafen dla wszystkich kandydatów, którzy chcą nauczyć się nowych umiejetnosci!
Jedyny warunek konieczny z zdolnosci manualne.

Jeśli masz już doświadczenie w malowaniu, będzie to tez zaletą.

Antykorozja

Obowiązki

  • Praca z piaskarką lub piaskarką sprężonego powietrza
  • Śrutowanie na sucho i na mokro
  • piaskowanie wodą pod wysokim ciśnieniem
  • Odrdzewianie

Wymagania

  • dyspozycyjności od zaraz
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chec nabycia nowego doswiadczenia
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2) / w grupie 5 osobowej jedna osoba musi znac niemiecki

Oferujemy

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość pobierania zaliczek
  • zakwaterowanie blisko budowy
  • pomoc w zalatwianiu spraw urzedowych

Liczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 10

Współpraca z nami opiera się na uczciwych i przejrzystych warunkach, każdy pracownik jest zatrudniony bezpośrednio w niemieckiej firmie i na niemieckich warunkach.
Płacimy należne podatki i pakiet socjalny, każdy pracownik ma ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.
Serdecznie zapraszamy do aplikowania.