Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

Asystent Projektanta Branży Elektrycznej oraz Telekomunikacyjnej

  • Gdańsk, pomorskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest istniejącym od 1948 r. wiodącym biurem projektowym w branży hydrotechnicznej. Jest twórcą wielu projektów w kraju i za granicą. Biuro specjalizuje się w projektowaniu obiektów morskich (m.in. portów, stoczni, nabrzeży, falochronów itp.), obiektów przemysłowych (m.in. budynków, składów i magazynów, baz logistycznych itp.), obiektów wojskowych (m.in. hangary, strefy składowania amunicji) oraz morskich farm wiatrowych w tym uzyskaniu wszelkich, niezbędnych pozwoleń, opinii, decyzji i uzgodnień łączenie z pozwoleniami na budowę. Od 2015 roku biuro jest częścią grupy technologicznej ASE. Zatrudnia ok. 100 osób.

Obowiązki

  • Udział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych
  • Dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjamii wymaganiami kontraktowymi
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem, wg określonych standardów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektrotechnika lub telekomunikacja
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenta projektanta w branży elektrycznej lub telekomunikacyjnej
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • Pracę przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Premie uzależnione od realizacji celów
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia i praktyki zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Dobrą atmosferę pracy i szeroki pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna