Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Specjalista ds. ofertowania

  • Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszerzamy grono naszych wyspecjalizowanych pracowników, dołącz do nas i TY!

Twoje obowiązki

  • analiza dokumentacji projektowej
  • sporządzanie przedmiarów
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • współpraca z inwestorem i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praca w programie AutoCad
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy
  • prywatną opiekę medyczną