Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Kierownik Działu Jakości

  • Zielona Góra, lubuskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.

Światło daje nieograniczone możliwości. Pozwala na nowo kształtować otoczenie, tworzyć dynamiczne kompozycje, uwypuklać detale i podkreślać charakter obiektów. Firma LUG przeszła ewolucyjną drogę i dziś tworzy stabilną grupę kapitałową, która kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej, oferując je Ludziom na całym świecie.

01/07/KJ

Obowiązki

  • nadzór nad funkcjonowaniem Departamentu Jakości,
  • zapewnianie skuteczności funkcjonowania pełnego Systemu Zarządzania Jakością (SZJ) oraz systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP),
  • nadzór nad ciągłym doskonaleniem SZJ oraz ZKP,
  • organizowanie przeglądów systemu ZKP, SZJ oraz monitorowanie działań i wskaźników efektywności jakościowej procesów,
  • tworzenie procedur/instrukcji w ramach SZJ oraz ZKP, opracowanie dokumentacji jakościowej, nadzór na dokumentacją i procesem ich stosowania,
  • ustalanie nowych i stałe doskonalenie standardów jakościowych,
  • planowanie, organizowanie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, audytów dostawców,
  • reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych, klientów, jednostek certyfikujących, itp.
  • przedstawianie sprawozdań dotyczących funkcjonowania SZJ, ZKP i wszelkich potrzeb związanych z doskonaleniem,
  • upowszechnianie w całej organizacji świadomości dotyczącej wymagań klienta,
  • zarządzanie procesem oceny zgodności wyrobu na poszczególnych etapach jego produkcji,
  • zarządzanie procesem niezgodności produkcyjnych, ich rejestracją oraz wprowadzanie działań korygujących celem wyeliminowania niezgodności,
  • weryfikowanie działań korygujących i ich inicjowanie lub współinicjowanie z innymi działami,
  • udział przy rozpatrywaniu reklamacji, analiza reklamacji oraz wprowadzanie działaj korygujących i zapobiegawczych,
  • wspomaganie uruchomień nowych produktów i procesów pod kątem poprawy jakości,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - techniczne, preferowane kierunki elektrotechnika / elektronika
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w przypadku wykształcenia innego niż kierunek elektryczny/elektroniczny wymóg doświadczenia dotyczy sektora związanego z przemysłem elektrotechnicznym/ elektronicznym
  • znajomość metodyki zarządzania jakością, znajomość TQM będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań jakościowych z klientem i dostawcą,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • komunikatywność, asertywność, pewność siebie.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Objęcie stanowiska wspartego szkoleniami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport i dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. 65-127 Zielona Góra Gorzowska 11, NIP: 9291785452 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.