Przedstawiciel handlowy

LAGRUS
  • Mrozy, mazowieckie pow. miński

Umowa o pracę

LAGRUS - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
• opieka nad Klientami firmy,
• prezentacja oferty handlowej oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• czuwanie nad dystrybucją listew i drzwi w punktach sprzedaży detalicznej,
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• budowa długoterminowych relacji z klientem.

Wymagania

• minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
• znajomość asortymentu: drzwi, podłogi będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych,
• wykształcenie minimum średnie,
• prawo jazdy kategorii B,
• znajomość pakietu MS Office,
• zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• profesjonalne narzędzia pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LAGRUS."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)