Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Lakiernik samochodowy od 2.650 € + 1.000 € PREMIA

  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Firma Schmitz Solutions GmbH zatrudni od zaraz pracowników m/ f/d na stanowisko: LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO do różnych miejscowości w Niemczech np. Guckheim, Rosbach (przy Frankfurcie nad Menem), Hannover, Ostheim vor der Rhön (Bayern).Otrzymasz 1.000 € PREMII po 6 miesiącach pracy, jeżeli w ciągu trwania umowy Twoja frekwencja wyniesie 100 % w pracy.

Zakres obowiązków

- przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania (np. szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie)

- lakierownie w kabinie lakierniczej

Wymagania

- doświadczenie - minimum 3 lata pracy w zawodzie

- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- wynagrodzenie 15,92 € brutto / h +40 € netto diety dziennej (tj. przy 168 h pracy 2.850 € netto na III klasie podatkowej i 2.650 € netto na I klasie podatkowej)

- możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy,

- możliwość pobierania zaliczek

- wsparcie polskojęzyczne

- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)

- dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions GmbH

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).