Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Inspektor ds. Telekomunikacji

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną w celu zapewnienia ciągłości jej działania w zakresie sieci i central.
  • Zapewnienie prawidłowego i bezpiecznego działania łączności telefonii przewodowej i bezprzewodowej w zakresie potrzeb Spółki.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą telekomunikacyjną.
  • Przygotowywanie założeń projektowych.
  • Reprezentowanie inwestora na budowie, sprawowanie kontroli jej realizacji zgodnie z założeniami.
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez zewnętrzne firmy telekomunikacyjne. Monitorowanie postępu prac, sprawdzanie zgodność z harmonogramem oraz przestrzeganie standardów i wymagań technicznych.
  • Przygotowanie i sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentacji przetargowej.
  • Udział w pracach komisji przetargowej i wizjach lokalnych, udzielanie odpowiedzi na zapytania wykonawców.
  • Nadzór nad wypełnianiem przez Spółkę obowiązków operatora telekomunikacyjnego.
  • Monitorowanie wykonania umów na obsługę i serwisowanie sieci i central.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przy tworzeniu dokumentacji w zakresie nadzorowanej infrastruktury.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczeniami kosztowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku telekomunikacyjnym lub pokrewnym.
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych – warunek konieczny.
  • Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa.
  • Przynajmniej 3 letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku pracy.
  • Znajomość ustawy Prawo budowlane, norm i przepisów branżowych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Kandydat na stanowisko Inspektora ds. Telekomunikacji powinien wykazywać się wiedzą techniczną oraz rozległym doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, umożliwiając mu/ jej utrzymanie ciągłości działania infrastruktury. Kandydat powinien być proaktywny w dążeniu do innowacji i wdrażaniu nowych technologii, co przyczynia się do ciągłego rozwoju i konkurencyjności firmy. Ważne jest również, aby posiadał umiejętność analizowania i interpretowania danych, umożliwiającą podejmowanie trafnych decyzji oraz monitorowanie postępów w realizacji celów. Odpowiedzialność za przestrzeganie norm, przepisów i standardów branżowych stanowi kolejny ważny aspekt, gwarantujący wysoką jakość usług telekomunikacyjnych świadczonych przez Port Gdańsk. Ważnym aspektem pracy Kandydata jest jego zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w określonym czasie.