Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów

  • Gdańsk, pomorskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji postępowań dot. wyboru wykonawców zamówień.
  • Identyfikowanie ryzyk wynikających z czynności podejmowanych w związku z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań.
  • Opiniowanie dokumentów pod kątem zgodności z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi oraz procedurami wewnętrznymi.
  • Pomoc merytoryczna dla komórek wnioskujących o przeprowadzenie postępowań w zakresie formułowania wymagań dot. postępowania.
  • Ogłaszanie postępowań, kompletowanie i przekazywanie odpowiedzi na pytania zadawane przez wykonawców.
  • Przyjmowanie ofert składanych przez wykonawców.
  • Uczestnictwo w pracach komisji przetargowych, w tym m.in. badanie i ocena ofert.
  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień, raportów na potrzeby Działu oraz innych komórek organizacji w zakresie prowadzonych postępowań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Prawo, Administracja, Ekonomia).
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków po stronie Zamawiającego – warunek niezbędny.
  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi oraz znajomość towarzyszących aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych.
  • Znajomość ogólnych zasad realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel.
  • Studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Poszukiwany Kandydat na stanowisko Specjalisty ds. Przetargów powinien wykazywać się wysoką odpowiedzialnością, co obejmuje precyzyjną analizę dokumentacji przetargowej oraz terminową realizację procesów związanych z przetargami. Kluczową umiejętnością jest także umiejętność efektywnej współpracy, obejmującej wymianę istotnych informacji zarówno wewnątrz zespołu, jak i z partnerami zewnętrznymi. Wymagana jest bardzo dobra organizacja pracy, zwłaszcza przy jednoczesnym prowadzeniu wielu postępowań przetargowych, co wymaga skutecznego planowania i koordynacji działań. Dodatkowo, Kandydat musi posiadać zdolność pracy pod presją czasu oraz umiejętność skutecznego ustalania priorytetów, co gwarantuje efektywność działania w dynamicznym środowisku związanym z procesami przetargowymi.