Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
ALDI SP. Z O.O.

Zastępczyni / Zastępca Kierownika Sklepu NOWY SKLEP Jelcz - Laskowice, ul. Oławska

  • Chorzów, śląskie
  • 5 660-5 660 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Zakres obowiązków

Na stanowisku Zastępczyni / Zastępcy Kierownika Sklepu:

  • pełnisz obowiązki kierownika sklepu w trakcie jego nieobecności w sklepie,

  • monitorujesz realizację wskaźników biznesowych,

  • organizujesz pracę zespołu,

  • zarządzasz towarem w sklepie,

  • odpowiadasz za obsługę klientów, pracujesz na sali sprzedaży i przy stanowisku kasowym,

  • sprawdzasz jakość i świeżość produktów,

  • dbasz o wizerunek sklepu,

  • reprezentujesz firmę przed urzędami i organami kontrolnymi.

Twoje wynagrodzenie

Na tym stanowisku otrzymasz: 5660 zł brutto.

Wymagania

Aplikuj do nas na stanowisko Zastępczyni / Zastępcy Kierownika Sklepu, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie,

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • efektywnie organizujesz swoją pracę i zespołu,

  • masz doświadczenie w handlu,

  • działasz proaktywnie i zależy Ci na osiąganiu wyznaczonych celów,

  • masz przyjazne podejście do klientów,

  • możesz pracować na dwie zmiany i w weekendy.

Oferujemy

  • Pewne miejsce pracy – jesteśmy siódmą siecią sklepów na świecie pod względem sprzedaży.

  • Brak okresu próbnego.

  • Umowa na czas nieokreślony po roku.

  • Podwyżki stażowe – pierwszą dostaniesz już po roku pracy.

  • Kartę przedpłaconą z comiesięcznym zasileniem – wykorzystasz ją w sklepach ALDI.

  • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny – mamy prywatną opiekę medyczną już od 1 zł, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.

  • Bonus finansowy – jeśli polecisz pracownika do ALDI.

  • Życzliwą atmosferę pracy.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • „Administratorem Twoich danych osobowych, zawartych w niniejszej umowie jest ALDI Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów.
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c w związku z art. 22(1) Kodeksu pracy, w zakresie wskazanym w tym artykule.
    Dane wykraczające poza zakres, o którym mowa w art. 22(1) Kodeksu Pracy, przetwarzane będą się na podstawie art. 6 ust. 1 lit a tj. zgody. Wyrażoną zgodę na przetwarzanie można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływy na zgodność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem.

    Kontakt w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możliwy jest w formie pisemnej pod wyżej wymienionym adresem korespondencyjnym lub mailowo pod adresem: iodo@aldi.pl.

    Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się na stronie Polityka prywatności ALDI - Ochrona Twoich danych osobowych oraz w ogłoszeniu o pracę.”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI. Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Niedźwiedziniec 10, NIP: 1070002973 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.