Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Elsur Sp. z o.o.

Elektromonter

  • Legnica, dolnośląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Swoją działalność firma ELSUR rozpoczęła w 1991 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w serwisach i utrzymaniu ruchu w zakresie mechanicznym, a nasz stały rozwój i zdobywane w kolejnych latach doświadczenia pozwoliły na rozszerzenie zakresu świadczonych przez nas usług.

Firma ELSUR sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy
poszukuje osoby na stanowisko: Elektromonter
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków

  • Naprawa oraz remonty maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przełączeń w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia,
  • Serwis napędów elektrycznych,
  • Montaż elementów instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn, rozdzielni i instalacji elektrycznych,
  • Analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Doświadczenie przy instalacjach elektrycznych zasilających i oświetleniowych,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe,
    • Uprawnienia powyżej1kV
    • Uprawnienia Podesty ruchome przejezdne

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pakiet Medicover Sport
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń,
    • Możliwość dodatkowej nagrody miesięcznej,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia wypoczynkowe, świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, zapomogi bezzwrotne),
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole,
    • Praca mozliwa w systemie 1 lub 3 zmianowym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dodatki świąteczne
    • Parking
    • Pracownicze Plany Kapitałowe
    • Prywatna opieka lekarska
    • Przyjazna atmosfera
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia, kursy, konferencje
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    • Administratorem danych osobowych jest Elsur Sp. z o.o. 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 178-184, NIP: 6910202063. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na dane stanowisko prowadzonego przez ELSUR Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.