Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
ArcelorMittal Poland S.A.

Elektryk UR - ArcelorMittal Poland

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

ArcelorMittal Poland to największy i najnowocześniejszy producent stali w Polsce, a także największy producent koksu w Europie. Efekty naszej pracy są praktycznie wszędzie – od sprzętu AGD, przez samochody, aż po drapacze chmur. Skupiamy blisko 50 proc. krajowego potencjału produkcyjnego branży hutniczej. Posiadamy 6 oddziałów zlokalizowanych w województwach: śląskim, małopolskim i opolskim.

Od początku naszej obecności w Polsce, czyli od 2004 roku, zainwestowaliśmy ponad 8 mld zł w modernizację naszych zakładów. Jesteśmy częścią grupy ArcelorMittal, światowego lidera branży stalowej i wydobywczej, działającego w 60 krajach na całym świecie.

W ramach otwartej rekrutacji ArcelorMittal Poland zparasza do aplikowania na stanowisko elektryk.

Zakres obowiązków

  • przeglądami, remontami, usuwaniem awarii i usterek urządzeń elektrycznych,
  • zabezpieczeniem sprawności maszyn i urządzeń,
  • monitorowaniem stanu zapasów działu, w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszaniem bieżących potrzeb zakupowych,
  • rejestrowaniem danych o przestojach i pozostałych pracach,
  • wykonywaniem zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
  • współpracą z pracownikami zespołu technicznego, produkcji.

Wymagania

Oferujemy

  • m.in.:

    • zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w ArcelorMittal Poland,

    • opiekę medyczną - opłacaną przez pracodawcę,

    • dofinansowanie do posiłków dla pracowników w stołówkach firmowych,

    • dodatkowy dzień wolny (4 maja to nasze święto - Dzień Hutnika),

    • system premiowy i dodatkowe nagrody,

    • pracowniczy program emerytalny - w całości opłacany przez pracodawcę,

    • korzystne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,

    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, świadczeń turystyczno-rekreacyjnych, dla dzieci: kolonie, obozy, zimowiska, karta multisport, wczasy pod gruszą, bilety do kina i teatru),

    • dofinansowanie do firmowego przedszkola ,

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wykształcenia,

    • dostęp do specjalistycznych, technicznych, menadżerskich oraz językowych szkoleń,

    • nowoczesne centrum szkoleniowe gdzie znajduje się m.in. pomieszczenie ze sprzętem VR,

    • kasę zapomogowo-pożyczkową pożyczki na preferencyjnych warunkach,

    • badania profilaktyczne dla pracowników i ich rodzin, refundacje leków i badań ,

    • program wspierania pracowników fundacjadroga.pl,

    • pracę w doświadczonym zespole,

    • firmowe ubrania robocze, narzędzia, środki ochrony indywidualnej.

    Zobacz dzień z automatykiem z ArcelorMittal Poland

  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Jeśli ubiegasz się o pracę za pośrednictwem tej strony internetowej, akceptujesz, że dane z formularza aplikacyjnego będą przetwarzane przez ArcelorMittal lub przez właściwą  spółkę zależną w ramach Grupy ArcelorMittal. ArcelorMittal lub ta spółka zależna wykorzystuje dane osobowe dostarczone przez Ciebie w celu przetworzenia wniosku aplikacyjnego lub w celu skontaktowania się z Tobą, jeżeli profil wydaje się pasować do innego wolnego miejsca pracy. Wnioskodawcy mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, w razie potrzeby do ich poprawienia oraz do wycofania zgody na wykorzystanie ich danych osobowych. Aby uzyskać dostęp do pełnej Informacji o ochronie prywatności kandydata, skorzystaj z linku poniżej: https://corporate.arcelormittal.com/careers/candidate-privacy-notice.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegam, jak również zgadzam się na otrzymywanie od ArcelorMittal informacji o wolnych stanowiskach pracy odpowiadających mojemu profilowi kandydata. Zapoznałam / zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym.