Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny

Kierownik Pracowni Analitycznej w Szpitalu

  • Jaworze, śląskie pow. bielski

Diagnosta laboratoryjny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Beskidzki Zespół Leczniczo - Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzujest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej działającym od 1993 r.

Zajmujemy się rehabilitacją osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w trybie stacjonarnym i dziennym, w oparciu o światowe standardy i współczesne koncepcje terapeutyczne, wykorzystując doświadczenie personelu medycznego oraz nowoczesną bazę sprzętową. Specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, kardiologicznej i pulmonologicznej.

Zatrudniamy ponad 200 pracowników w dwóch współpracujących ze sobą oddziałach znajdujących się w Jaworzu przy ul. Słonecznej 83, gdzie znajduje się także siedziba Szpitala, oraz przy
ul. Wapienickiej 142.

Naszym celem jest usprawnianie pacjentów na najwyższym poziomie dlatego dbamy o jakość udzielanych świadczeń. Od 2014 r. utrzymujemy certyfikat normy ISO 9001. Dążymy do osiągnięcia statutu najlepszego ośrodka rehabilitacyjnego w południowej części województwa śląskiego.

Pracownikom zapewniamy stabilne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik Pracowni Analitycznej.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Stabilne zatrudnienie w prestiżowej placówce.

Zakres obowiązków

zgodnie z art. 21 Ustawy o Medycynie laboratoryjnej:

  • nadzór nad wykonywanymi czynnościami medycyny laboratoryjnej;
  • organizacja pracy w laboratorium, zgodnie z uprawnieniami personelu do wykonywania poszczególnych czynności medycyny laboratoryjnej;
  • nadzór nad przetwarzaną dokumentacją medyczną związaną z wykonanymi badaniami laboratoryjnymi;
  • nadzór nad zapewnieniem odpowiedniej jakości badań laboratoryjnych;
  • zapewnienie przestrzegania przez podmioty współpracujące z laboratorium procedur w nim obowiązujących;
  • prowadzenie ewidencji personelu zatrudnionego w laboratorium;
  • zapewnienie stałej wewnętrznej oraz zewnętrznej kontroli jakości badań oraz dokumentacji związanej z prowadzeniem kontroli;
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla personelu zatrudnionego w laboratorium;
  • prowadzenie stałego nadzoru i monitorowanie przebiegu, prawidłowości i skuteczności stosowanych metod i procedur diagnostycznych, sposobu prowadzenia dokumentacji badań laboratoryjnych, czasu trwania badań, jakości stosowanych odczynników, sposobu rozwiązywania zaistniałych problemów technicznych i diagnostycznych

Wymagania

  • prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • tytuł specjalisty w co najmniej jednej dziedzinie specjalizacji właściwej dla Diagnostów Laboratoryjnych
  • umiejętność zarządzania personelem
  • doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej placówce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników,
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu ubezpieczeń,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne,
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • gratyfikacje jubileuszowe,

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Dowiedz się więcej o pracodawcy