Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik Budowy

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie budowami, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie ze specyfikacją techniczną, dokumentacją projektową oraz przepisami BHP
  • Bieżąca kontrola realizacji robót zgodnie z założonym harmonogramem i kosztorysem
  • Planowanie oraz organizowanie prac na budowie
  • Nadzór nad pracownikami i firmami podwykonawczymi
  • Organizowanie oraz kontrola dostaw materiałów i sprzętu
  • Przygotowanie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z projektantem i inwestorem

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub pokrewnym
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania kadrą pracowniczą
  • Bardzo dobra organizacja pracy, determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, dostosowane do umiejętności i doświadczenia zawodowego kandydata
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Praca na terenie województwa opolskiego
  • Dużą samodzielność i decyzyjność w działaniu, po wdrożeniu w struktury firmy
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycyjnych w regionie
  • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją w branży
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy
  • Bezpieczne środowisko pracy – wyróżnienie w konkursie „Buduj bezpiecznie” w 2021 r. prowadzonym przez Państwową Inspekcję Pracy
  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów rynku, działającej blisko 20 lat na rynku, cieszącej się znakomitą opinią na rynku pracy oraz w branży budowlanej.
  • Pracę w uczciwym i rzetelnym przedsiębiorstwie – firma uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2021” a także została uhonorowana w 2019 i 2020

Sandra Samsel tel.: 574 474 789