Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
  • Śrem, wielkopolskie pow. śremski

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Pracownik produkcji/ monter

Pracownik produkcji/Monter

Obowiązki

  • montaż na hali produkcyjnej (montaż taśmociągów)
  • wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem
  • kontrola jakości elementów
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta
  • bezpłatny transport do i z pracy

  • HR LEGAL Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia wpisana do KRAZ pod numerem 24557
  • Oferta pracy tymczasowej