Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
  • Gdynia, pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Handlowiec

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż ryb i produktów rybnych na rynku lokalnym i międzynarodowym
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych
  • analiza rynku, monitorowanie konkurencji oraz identyfikacja nowych trendów w branży rybnej
  • opracowywanie strategii sprzedażowej i działań marketingowych w ramach działu handlowego
  • skuteczne negocjowanie warunków handlowych i finalizacja transakcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w branży rybnej ( mile widziane)
  • znajomość rynku rybnego, trendów oraz specyfiki branży
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • przyjazne środowisko pracy w zespole profesjonalistów
  • benefity pozapłacowe