Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

ELEKTRYK - MECHANIK ZMIANOWY

Obowiązki

  • zapewnienie ciągłości pracy i sprawności linii produkcyjnych w zakresie instalacji elektrycznych
  • zapewnienie sprawności infrastruktury elektrycznej zakładu
  • usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych
  • wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach elektrycznych
  • stała współpraca z mechanikami

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane w zakresie elektrycznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia energetyczne w zakresie obsługi, konserwacji, remontów urządzeń elektrycznych do 1 kV,
  • wiedza z zakresu instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • gotowość do zmiany w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny, polisa grupowego ubezpieczenia

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.