Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pracownik gospodarczy

Umowa o pracę

Pełny etat

ALGAS Sp. z o.o Sp.k. Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną.

Pracownik Fermy Drobiu

Obowiązki

  • obsługa kurników

  • codzienne obchody i nadzór nad hodowlą

  • sprawdzenie linii paszy i wody

  • prace porządkowe

  • wykonywanie różnych prac naprawczych w gospodarstwie rolnym

  • obsługa podstawowych maszyn rolniczych

  • dbanie o wysoki dobrostan zwierząt

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na fermie lub gospodarstwie

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dokładność, sumienność, uczciwość i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w czasach kryzysu,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • premia za polecenie pracownika 700 zł

  • rabat 35% w firmowym sklepie

  • mieszkanie służbowe