Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Inżynier Kontraktu

  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.

Światło daje nieograniczone możliwości. Pozwala na nowo kształtować otoczenie, tworzyć dynamiczne kompozycje, uwypuklać detale i podkreślać charakter obiektów. Firma LUG przeszła ewolucyjną drogę i dziś tworzy stabilną grupę kapitałową, która kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej, oferując je Ludziom na całym świecie

01/07/IP

Obowiązki

  • przygotowywanie harmonogramu rzeczowo - finansowego inwestycji
  • przygotowanie budżetu i nadzór nad jego realizacją, bieżące raportowanie
  • realizacja i kontrolowanie harmonogramu projektu oraz prawidłowości wykonanych prac
  • prowadzenie rozliczeń z wykonawcami i rozliczenia inwestycji,
  • nadzór nad procesami administracyjnymi,
  • prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie min średnie techniczne (preferowane kierunki: budowlane, elektryka, elektrotechnika)
  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji budowlanych, w szczególności w zakresie sieci elektrycznych i modernizacji oświetlenia
  • uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektrotechnika)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomości języka angielskiego

Jako członek naszej organizacji będziesz mieć możliwość:

  • objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
  • skorzystania z karty Multisport
  • dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
  • aktywnej integracji z koleżankami i kolegami
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. 65-127 Zielona Góra Gorzowska 11, NIP: 9291785452 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.