Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Asystent w dziale HR z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania

• Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Doświadczenie w pracy biurowej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
• Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Excela i Power Point w stopniu średniozaawansowanym
• Zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania
• Komunikatywność
• Własny komputer
• Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

• Pilnowanie terminów spotkań, szkoleń
• Zbieranie prezentacji od zespołu
• Tworzenie i koordynowanie komunikacji w firmie
• Wsparcie i ewentualny udział w projektach
• Weryfikacja ppt
• Praca w dokumentach Excel
• Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy

• Pracę zdalną
• Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
• Wynagrodzenie 4300 zł brutto na okres próbny, następnie rozmowa i podwyżka
• Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
• Opieka ze strony BPO NETWORK
• Bony na produkty firmy
• Dodatek za używanie własnego komputera
• Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia
• Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:
Natalia

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.