Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Praca w sklepie spożywczym Ustroń - Ekspedient/Kasjer

  • Ustroń, śląskie pow. cieszyński
  • 4 250-4 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kasjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów podczas zakupów

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Przyjmowanie dostaw i odpowiednie oznaczanie towarów

  • Informowanie klientów o promocjach i nowościach w sklepie

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pracę w zgranej załodze,

  • Premie uznaniowe oraz świąteczne.

  • Administratorem danych osobowych jest DELIKATESY Maria Legierska 43-430 Skoczów Objazdowa 2, NIP: 9541792684. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delikatesy Maria Legierska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.