Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
conTeyor Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. kalkulacji cen

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. ofertowania

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Zakres obowiązków

  • Terminowa kalkulacja cen dla klientów
  • Bliska współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie ustalania poziomu kwotowanych cen
  • Bliska współpraca z Działem Inżynieringu i Zakupów Strategicznych
  • Kalkulacja kosztów transportu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana
  • Umiejętność sprawnej komunikacji z poddostawcami
  • Umiejętność komunikacji z osobami z różnych poziomów organizacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
  • Świadczenia z ZFŚS (zabawa mikołajkowa, dofinansowania na święta, wydarzenia rodzinne takie jak urodzenia dziecka, ślub, zapomogi na wydarzenia losowe)
  • Karta do automatów z przekąskami i napojami
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia – ok. 1 rok
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Administratorem danych osobowych jest conTeyor Poland Sp. z o.o. 43-502 Czechowice - Dziedzice ul. Legionów 255, NIP: 5471766193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez conTeyor Poland Sp. z o.o. 43-502 Czechowice - Dziedzice ul. Legionów 255, NIP: 5471766193 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.