Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Concentrix CVG International sp. z o.o.

Customer Service&Sales Specialist (GER)

  • Lublin, lubelskie
  • 7 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

Obsługa połączeń przychodzących

Aktywna sprzedaż usług klienta

Przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów

Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

Nasze wymagania

Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1

Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

Otwartość w relacjach z klientami, również w aspekcie aktywnej sprzedaży

Umiejętność swobodnej komunikacji przez e-mail / czat / telefon

Zadaniowe podejście do problemów i rozwiązywania ich

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie (min 120h/mies)

Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus + prowizja (UoP), lub 45zł/h na umowie zlecenie + prowizja

Praca od poniedziałku do piątku (7:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (10:00 – 18:00) - UoP. Elastyczne godziny pracy na UZ.

Rzetelne przygotowanie do pracy

Praca w domu nawet od 1 dnia pracy – zapewnimy Ci niezbędny do pracy sprzęt lub w komfortowym biurze w centrum Lublina

Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie) - UoP

Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

  • Administratorem danych osobowych jest Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.