Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Sprzątaczka z orzeczeniem Gliwice Gaudiego

  • Gliwice, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Wiele firm na rynku oferuje kompleksowe usługi porządkowe dla firm, ale bardzo niewiele z nich wykonuje to korzystając wyłącznie z własnych zasobów bez pomocy podwykonawców.

Grupę Kapitałową Clar System tworzą profesjonaliści posiadający odpowiednią wiedzą i doświadczenie w zakresie prowadzonych serwisów. Aktywnie i z pasją poszukujemy nowych rozwiązań w obszarze profesjonalnych usług porządkowych. Działamy m.in. w takich miastach jak: Poznań, Gorzów Wielkopolski i Warszawa.

Zatrudnimy osoby sprzątaczkę do pracy na terenie jednego z obiektów w Gliwicach przy ulicy Gaudiego (strefa).

Zakres obowiązków

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 13/14 oraz od 14 do 21/22 (dwie zmiany). Sprzątanie biur, aneksów kuchennych, toalet, itp. przy zakładzie produkcyjnym

Wymagania

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

- Jako, że nasza firma jest zakładem pracy chronionej zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy

umowę o pracę, pełny etat. Stawka 4242 zł brutto

Kontakt: 504 257 056

  • Administratorem danych osobowych jest Grupa Kapitałowa CLAR SYSTEM 60-542 Poznań ul. Janickiego 20 B, NIP: 7781027841. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Kapitałowa CLAR SYSTEM 60-542 Poznań ul. Janickiego 20 B, NIP: 7781027841 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.