Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Speedmail

LISTONOSZ

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Listonosz

Umowa o pracę

Pełny etat

Największy w Polsce alternatywny operator pocztowy, ekspert w obszarze korespondencji masowej.

Obsługujemy klientów biznesowych, oferując usługi w zakresie doręczania listów zwykłych, przesyłek poleconych i reklamowych adresowych. Zapewniamy kompleksową ofertę w pełni dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków: doręczanie listu; godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: SPEEDMAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BELZACKA 176/178, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

LISTONOSZ

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Speedmail Sp. z o.o. 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Belzacka 176/178, NIP: 7712867644 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.