Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

18. Kelner (K/M)

  • Francja zagranica

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

Sidrom Sp. z o.o.

Włoska sieć restauracji, otwarta od 1990 roku we Francji, zlokalizowana w Dolinie Loary poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko kelner (K/M)

Obowiązki

  • Przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej
  • Udzielanie informacji na temat składu potraw i sposobów ich przyrządzania
  • Przyjmowanie zamówień na tabletach INKASSO
  • Serwowanie zamówionych potraw gościom
  • Dbanie o porządek w sali konsumenckiej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera, doświadczenie w serwisie
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego oraz angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, rzetelność, pozytywne usposobienie
  • Dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
  • Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • Wynagrodzenie 1700 euro netto miesięcznie
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

  • Liczba wakatów: 2
  • Lokalizacja: Centralna Francja, Dolina Loary
  • Praca od zaraz co najmniej na pół roku

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIDROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 28-100 Busko-Zdrój ul. Zielona 11, NIP: 9552091212 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.