Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. administracji

  • Warszawa, mazowieckie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Czym się będziesz zajmować:

Rejestracja dokumentów firmy wg przyjętych procedur

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami

Bieżąca obsługa recepcji firmy i spotkań firmowych

Dbanie o sprawy gospodarczo - administracyjne biura

Wsparcie organizacyjne i administracyjne biura

Nasze wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

•Wykształcenia wyższego w zakresie administracji bądź pokrewne;

•Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;

•Zaradności, zaangażowania i chęci do pracy;

•Możliwości szybkiego podjęcia pracy;

•Umiejętności ustalania priorytetów I organizowania pracy własnej;

•Życzliwego usposobienia;

•Dokładności;

•Umiejętności szybkiego uczenia się.

To oferujemy

Od nas możesz oczekiwać:

•Stabilnego zatrudnienia;

•Miłej atmosfery i wsparcia zgranego zespołu;

•Spotkań integracyjnych;

•Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego;

•Serdecznego przyjęcia w zespole;

•Dofinansowania kursu języka angielskiego

• Pakiet benefitów pozapłacowych;