Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

INŻYNIER PROCESU DS. POWŁOK OCHRONNYCH PCBA / DZIAŁ ZABEZPIECZANIA PCB ul. Ezopa 71a

  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Semicon Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i od ponad 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Zespół Semicon liczy pond 100 osób, które pracują w trzech lokalizacjach w Warszawie.

Jako Polski przedstawiciel renomowanych firm dystrybuujemy:

  • elementy elektroniczne,
  • złącza i przewody fotowoltaiczne,
  • materiały i preparaty chemiczne dla elektroniki, przemysłu lotniczego i służb utrzymania ruchu,
  • narzędzia, akcesoria, materiały dla montażu elektroniki.

W naszych działach produkcyjnych zajmujemy się produkcja modułów laserowych, montażem zaawansowanych technicznie płytek PCB oraz przetwarzaniem taśm, rzepów oraz innych specjalistycznych materiałów.

Firma Semicon Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i od ponad 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Zespół Semicon liczy pond 100 osób, które pracują w czterech lokalizacjach w Warszawie. Jako Polski przedstawiciel renomowanych firm dystrybuujemy: - elementy elektroniczne, - złącza i przewody fotowoltaiczne, - materiały i preparaty chemiczne dla elektroniki, przemysłu lotniczego i służb utrzymania ruchu, - narzędzia, akcesoria, materiały dla montażu elektroniki. W naszych działach produkcyjnych zajmujemy się produkcja modułów laserowych, montażem zaawansowanych technicznie płytek PCB oraz przetwarzaniem taśm, rzepów oraz innych specjalistycznych materiałów.

Obowiązki

  • wdrażanie i uruchomienie nowych i rozwój aktualnych procesów nanoszenia powłok ochronnych w warunkach produkcyjnych
  • obsługę urządzeń do nanoszenia powłok ochronnych, automatycznego czyszczenia i pomiarów jonowych PCBA
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania tym urządzeniom i ich bieżąca konserwacja
  • kontrola i analiza danych jakościowych oraz określanie działań prewencyjno/korygujących

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne w obszarze chemii, inżynierii materiałowej lub pokrewnej
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i specyfikacji materiałowych
  • dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel)
  • znajomość języka angielskiego min. B1
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów samodzielnie i w zespole
  • spostrzegawczość oraz skrupulatność podczas wykonywania zadań
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące wymagania
  • komunikatywność, umiejętności dobrej organizacji pracy i współpracy
  • uczciwość i rzetelność
  • silna etyka pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • premie kwartalne
  • lekcje języka angielskiego
  • szkolenia IPC
  • dostęp do pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Semicon Sp. z o.o. 04-761 Warszawa Zwoleńska 43/43a, NIP: 5260303208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.