Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
KBTI Poland

Monter okien

  • Holandia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta pracowników do prac związanych z montowaniem okien

Lokalizacja – Groningen, Holandia

Obowiązki

- samodzielny montaż okien
- utrzymanie miejsca pracy w czystości i zgodnie ze standardami

Wymagania

- czynnego prawa jazdy kat.B
- własne auto
- znajomości j. angielskiego, j. niemieckiego lub j. niderlandzkiego na poziomie min. A2/B1
- przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- CV w j. angielskim / niemieckim / niderlandzkim z opisanym doświadczeniem w pracy przy montażu okien

Oferujemy

- €500 - 515 netto/tydzień
- bezpłatne zakwaterowanie (jednoosobowy pokój, wspólna kuchnia, wspólny pokój dzienny i wspólna łazienka)
- ubezpieczenie €28,14/tydzień
- możliwość zakupu odzieży formowej po obniżonej cenie