Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
PENT. Sp. z o.o.

Pracownik Produkcyjny - montaż wysokiej jakości wyrobów

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

PENT. to unikalna marka, która produkuje wyjątkowe produkty do luksusowej siłowni. Precyzyjne najnowocześniejsze maszyny CNC od obróbki stali szlachetnej i drewna oraz własna manufaktura elementów skórzanych sprawia, że samodzielnie możemy kreować trendy na światowych rynkach. Nasze produkty docierają do każdego zakątka świata będąc wyposażeniem najbardziej prestiżowych domowych oraz hotelowych siłowni. Aktualnie mocno rozbudowujemy zespół fachowców i ludzi z pasją.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Pracownik Produkcyjny.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów do dalszego etapu produkcyjnego,
  • składanie/ skręcanie półproduktów w ostatniej fazie produkcyjnej,
  • kompletowanie zamówień według otrzymanych wytycznych,
  • realizacja ciekawych i nietypowych projektów,
  • terminowe i dokładne wykonywanie prac.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • chęć do wykonywania pracy manualnej,
  • dbałość o swoje stanowisko pracy,
  • zwracanie uwagi na detale i estetykę wykonania,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i pracowitość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubrania firmowe,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów,
  • system premiowy,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • prywatne ubezpieczenie na zdrowie i życie.
  • Administratorem danych osobowych jest PENT. Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Wędrowców 112, NIP: 5472215727. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PENT. Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Wędrowców 112, NIP: 5472215727 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.