Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
SMART-HR

Specjalista ds. Importu z j. greckim

  • Opole, opolskie
  • 15 000-25 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta firmy handlowej, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej świeżych owoców i warzyw na rynku polskim i zagranicznym, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bronisze, woj. mazowieckie,

praca zdalna

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych producentów owoców i warzyw głównie na terenie Grecji,
  • Planowanie oraz kompleksową realizację procesów zakupowych, w tym prowadzenie negocjacji zakupowych,
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z kontrahentami,
  • Stałe monitorowanie i analiza rynku,
  • Nadzorowanie jakości zakupionego towaru oraz rozpatrywanie reklamacji jakościowych,
  • Ścisłą współpracę z działem Zakupów,
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na adekwatnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i greckiego,
  • Znajomości rynku świeżych owoców i warzyw,
  • Orientacji na realizację celów,
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych i komunikatywności,
  • Zdolności analitycznych oraz negocjacyjnych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialności i systematyczności,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Wynagrodzenie w przedziale 15.000-25.000 - uzależnione od posiadanego doświadczenia wraz z systemem prowizyjnym,
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.