Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Holandia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.Dla naszych Klientów w Holandii poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowiskach takich jak: Hydraulik

Hydraulik

Obowiązki

  • Prace hydrauliczne
  • Budowa kanalizacji
  • Łączenie, cięcie i wyginanie rur

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • ️- Komunikatywny język angielski, niemiecki, holenderski - warunek konieczny
  • ️- Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rysunku technicznego
  • VCA mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach
  • Wynagrodzenie 550 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas
  • Auto firmowe + karta paliwowa
  • Odzież firmowa
  • Narzędzia firmowe
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Opiekę koordynatora polskiego, również w weekedny