Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O

Monter płyt kartonowo-gipsowych

  • Holandia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.Dla naszych Klientów w Holandii poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowiskach takich jak: Monter płyt kartonowo gipsowych

Obowiązki

  • Oferta pracy tymczasowej
  • Praca według rysunku technicznego
  • Tworzenie konstrukcji ścian i sufitów
  • Przycinanie i przykręcanie płyt karton-gips

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć pracy w większym zespole
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego
  • Mile widziane VCA
  • Własna odzież robocza
  • Własne narzędzia
  • Własny samochód

Oferujemy

  • Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach
  • Wynagrodzenie 500-600 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas
  • Płatne dni urlopowe
  • Zwrot kosztów paliwa - 21 centów/km
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Opiekę koordynatora polskiego