Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

PROJECT MANAGER (Stacje tankowania pojazdów sprężonym wodorem)

  • Zabrze, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma GZOG Sp. z o.o. posiada 20-letnie doświadczenie na rynku projektowania, budowy i obsługi serwisowej stacji tankowania pojazdów sprężonym gazem ziemnym CNG. W związku z prowadzoną działalności rozwojową skierowaną na inwestycje związane z transformacją energetyczną, w tym produkcją, magazynowaniem i wykorzystywaniem zielonego wodoru w gospodarce i transporcie, poszukujemy do naszej siedziby w Zabrzu kandydatów na stanowisko: PROJECT MANAGER (Stacje tankowania pojazdów sprężonym wodorem).

KR_GW/Z/01_2024

Obowiązki

  • Bieżąca analiza rynku pod kątem potencjalnych inwestycji wodorowych
  • Współpraca z producentami technologii wodorowych w kraju i zagranicą
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w postępowaniach przetargowych
  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen projektów, monitorowanie kosztów realizacji
  • Udział w negocjowaniu i wybieraniu podwykonawców
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami
  • Przygotowywanie harmonogramów, raportów, zestawień i analiz
  • Prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych w celu pozyskania zamówień
  • Koordynacja wygranych projektów na każdym etapie procesu budowlanego (od opracowania dokumentacji technicznej, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę do realizacji robót budowlano-montażowych i zaużytkowania inwestycji w nadzorze budowlanym)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (również w trakcie studiów)
  • Praktyczna znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wszechstronność, otwartość i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Optymizm i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategoria B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość branży gazowniczej, energetycznej, OZE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością premii uznaniowych
  • Duży zakres samodzielności i inwencji własnej
  • Pozyskanie szerokiego wachlarza doświadczeń zawodowych w najnowszych technologiach transformacji energetycznej
  • Niekorporacyjną, przyjazną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną