Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Kierowca pojazdów asenizacyjnych kat. C lub C+E

  • Białystok, podlaskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • dostawę i odbiór oraz serwis toalet przenośnych a także dostawę wody, odbiór mydlin ze zbiorników,
  • prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług i dokumentacji kierowcy,
  • kierowanie pojazdem specjalnym asenizacyjnym przeznaczonym do serwisu toalet przenośnych,
  • dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania

  • posiadania prawa jazdy kat. C lub C+E oraz doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy,
  • znajomości topografii województwa,
  • systematyczności, skrupulatności i dokładności,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od ponad 25 lat!,
  • zatrudnienie oparte na UOP (kat. C, CE),
  • Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego zaangażowania (zadaniowy czas pracy),
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy,
  • dogodne warunki pracy w nowej flocie samochodów (Mercedes, Ford),
  • samochód przydzielany jednemu pracownikowi (utrzymanie samochodu w czystości, jako jeden z premiowanych elementów wynagrodzenia),
  • posiadamy oddziały w całej Polsce, kierujemy się zdrowymi zasadami, dbałością o pracownika, oraz stawiamy na współpracę oraz dobre relacje,
  • pracę w granicach oddziału, codziennie w domu.
  • Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy