Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
BPBP SA

Architekt

  • Bielsko-Biała, śląskie

Architekt

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Architekt

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków

Szukamy osób mających doświadczenie w projektowaniu pomieszczeń biurowych i budynków użyteczności publicznej.

Wymagania

  • Znajomość programów wymagana: ArchiCad,
  • Znajomość programów mile widziana:BricsCad, Artlantis Render i 3DMAX, AutoCad.
  • Umiejętność szybkiej i twórczej pracy.
  • Doświadczenie w nadzorach budowlanych.
  • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego.
  • Wykształcenie wyższe architektura i urbanistyka (mile widziani również studenci ostatniego roku)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.lub w formie B2B
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej.
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka medyczna, karta multisport.
  • Pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.).
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 43-300 Bielsko-Biała Boruty Spiechowicza 27, NIP: 547-016-88-63. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. ,ul.. Boruty-Spiechowicza 27 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-016-88-63zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.