Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
BPBP SA

Księgowa/y

  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Księgowa/y

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności wystawianych/otrzymywanych dokumentów.
  • Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów.
  • Opisywanie dokumentów finansowych.
  • Przekazywanie dokumentów do zatwierdzenia przez poszczególne działy.
  • Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami.
  • Księgowanie dokumentów finansowych.
  • Rozliczanie zakupów gotówkowych.
  • Bieżąca weryfikacja, analiza oraz uzgadnianie zapisów i kont księgowych.
  • Znajomość ustaw dotyczących funkcjonowania podmiotów gospodarczych w Polsce, MSSF i sprawozdawczości, w tym konsolidacji, przepisów w zakresie cen transferowyc.
  • Realizacja czynności związanych z zamknięciem miesiąca w podatku dochodowym i podatku VAT.
  • Przygotowywanie danych do sprawozdania finansowego.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe kierunkowe z zakresu finansów lub/i rachunkowości.
  • Doświadczenia zawodowe w pionie finansowo - księgowym.
  • Znajomość przepisów podatkowych (VAT, podatki dochodowe).
  • Znajomość ustaw dotyczących funkcjonowania podmiotów gospodarczych w Polsce, MSSF i sprawozdawczości, w tym konsolidacji, przepisów w zakresie cen transferowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych.
  • Miele widziana znajomość programu Enova w zakresie Finanse i Księgowość.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Narzędzia niezbędne do pacy min. laptop, telefon.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport.)
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci).
  • Możliwość skorzystania z firmowych ośrodków wczasowych.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Parking dla pracowników.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej.
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 43-300 Bielsko-Biała Boruty Spiechowicza 27, NIP: 547-016-88-63. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 43-300 Bielsko-Biała Boruty Spiechowicza 27, NIP: 547-016-88-63 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.