Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
PLP Poland (Belos) S.A.

Brygadzista Oddziałów Produkcyjnych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Brygadzista

Umowa o pracę

PLP Poland (Belos) S.A. to część międzynarodowej grupy PLP z siedzibą w Cleveland oraz zakładami produkcyjnymi w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego zespołu osiągnęliśmy pozycję światowego lidera w obszarze produktów, technologii oraz rozwiązań energetycznych i telekomunikacyjnych.

PLP Poland (Belos) S.A. to część międzynarodowej grupy PLP z siedzibą w Cleveland oraz zakładami produkcyjnymi w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego zespołu osiągnęliśmy pozycję światowego lidera w obszarze produktów, technologii oraz rozwiązań energetycznych i telekomunikacyjnych. Wraz z dynamicznym rozwojem branży energetycznej, rozwija się nasza organizacja. Chcesz stać się jej częścią? Chcesz brać udział w wielu ciekawych projektach każdego dnia? Chcesz rozbudować swoją ścieżkę kariery poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne? Dołącz do nas! Doceniamy kreatywność, innowacyjność, wierzymy w siłę pracy zespołowej, staramy się być otwarci na nowych ludzi i dzielić się wiedzą między sobą. Stawiamy na dobra atmosferę, którą wszyscy wspólnie budujemy każdego dnia. To coś, co tworzy naszą zdecydowaną przewagę na lokalnym rynku pracy.

Zakres obowiązków

  • organizacja oraz planowanie pracy podległych pracowników produkcji i liderów
  • dbałość o przestrzeganie regulaminu pracy oraz należyte wykorzystanie czasu pracy podległych pracowników produkcji oraz liderów
  • nadzór nad terminowością produkcji oraz wysoką efektywnością zespołów produkcyjnych, z racjonalnym wykorzystaniem narzędzi, maszyn i środków produkcji
  • przestrzeganie wymagań technologicznych, uzyskiwanie niezbędnych parametrów jakościowych i ilościowych wykonywanych produktów
  • troska o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na podległych oddziałach
  • optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości, kontroli kosztów oraz ergonomii pracy
  • sprawna współpraca z innymi działami w firmie (Utrzymanie Ruchu, Narzędziownia, Logistyka, Kontrola Jakości i inne)
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników w informatycznym systemie Rejestracji Czasu Pracy oraz tworzenie harmonogramów pracy
  • nadzór nad zleceniami produkcyjnymi w systemie ERP
  • szkolenia stanowiskowe nowo zatrudnionych pracowników lub pracowników przesuniętych z innych oddziałów
  • nadzór nad terminowością szkoleń bhp oraz badań okresowych podległych pracowników
  • udział w okresowej ocenie pracowników, zarówno nowo przyjętych, jak i tych z wieloletnim stażem pracy
  • motywowanie pracowników do rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności w zakresie procesów produkcyjnych
  • kształtowanie i dbałość o właściwe stosunki międzyludzkie w zespole, udział w tworzeniu warunków do przyjaznej pracy zespołowej
  • samodzielne prowadzenie projektów usprawniających w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing
  • czynny udział w projektach firmowych, dotyczących obszarów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją minimum 2 lata
  • rozwinięte umiejętności kierowania zespołem produkcyjnym oraz zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość procesów produkcyjnych takich jak: obróbka plastyczna na gorąco, obróbka plastyczna na zimno, obróbka cieplna stali i aluminium, obróbka skrawaniem, odlewanie kokilowe aluminium, spawanie, cynkowanie ogniowe
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność planowania oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • kreatywność, dokładność, sumienność, dobra organizacja
  • gotowość do podejmowania ambitnych wyzwań i ciągłego rozwoju
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • MILE WIDZIANE:
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • znajomość zagadnień związanych z TOC (Teoria Ograniczeń)

Oferujemy

  • ciekawa praca w międzynarodowej organizacji o silnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników
  • wysokie standardy pracy
  • liczne bonusy płacowe i pozapłacowe
  • stabilne zatrudnienie w firmie funkcjonującej nieprzerwanie od ponad 75 lat
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności językowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz przyjazne środowisko pracy
  • budowanie ścieżki kariery wśród najlepszych specjalistów w branży, z uznaniem i zaufaniem klientów na całym świecie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BELOS-PLP Spółka Akcyjna 43-301 Bielsko-Biała Kustronia, 74, NIP: 5470169868 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.