Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Antares Sp. z o.o.

Monter wiązek elektrycznych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Antares Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o charakterze produkcyjnym.

Od ponad dziesięciu lat jesteśmy stale obecni i aktywni w sektorze urządzeń elektrycznych.

Specjalizujemy się w produkcji wiązek elektrycznych do AGD oraz przemysłu samochodowego, w montażu komponentów do okablowań i elementów wyposażenia samochodowego.

Zakład produkcyjny zlokalizowany w centrum Bielska-Białej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter wiązek elektrycznych - praca dwuzmianowa - Centrum Bielska-Białej

Zakres obowiązków

Z racji charakteru wykonywanych operacji preferowane są kandydatki (panie).

Praca obejmuje następujące czynności (w zależności od wydziału produkcji mogą się różnić):

  • Montaż manualny lub za pomocą narzędzi zaciskowych lub/i pneumatycznych elementów z tworzyw sztucznych lub metali;
  • Lutowanie za pomocą stacji lutowniczych;
  • Cynowanie przewodów;
  • Zagniatanie terminali na przewodach za pomocą prasek ręcznych;
  • Cięcie kabli/ rurek;
  • Zagniatanie prowadnic na płytkach pcb;
  • Odizolowywanie przewodów z otulin za pomocą odpowiedniego oprzyrządowania;
  • Kontrola wzrokowa elementów przed montażem oraz kontrola wzrokowa zmontowanego produktu gotowego;
  • Pakowanie produktu gotowego;
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z wymogami produkcyjnymi oraz jakościowymi;

Wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, sumienność, rzetelność;
  • Zdolności manualne;
  • Dobry wzrok;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

Oferujemy

  • Praca w systemie jedno lub dwuzmianowym (w zależności od działu);
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, na okres próbny (z możliwością kontynuacji);
  • Premie wynikające z wewnętrznego Regulaminu Wynagradzania;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU;
  • Administratorem danych osobowych jest Antares Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Leszczyńska 6, NIP: 937-242-61-48. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antares Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Leszczyńska 6, NIP: 9372426148 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.