Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Obsługa hostelu (orzeczenie o niepełnosprawności)

Klient portalu
  • Łódź, łódzkie
  • 3 900-4 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Poszukujemy energicznej i otwartej osoby do pracy w lokalnym hostelu. Pracownik na tym stanowisku zajmuje się obsługą przyjeżdżających gości (rezerwacje, meldowanie, rozliczenia) oraz pracami porządkowymi, takimi jak: zmiana pościeli, sprzątanie pokoi oraz części wspólnych budynku. Jeśli szybko się uczysz, lubisz porządek i masz smykałkę do sprzątania to nie zwlekaj dłużej, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Ofertujemy pomoc w okresie szkoleniowo-wdrożeniowym, wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, wsparcie koordynatora oraz pozostałych członków zespołu. Cenimy zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, dajemy możliwość awansu, podwyżek i premii!

Zakres obowiązków

  • Rutynowe prace porządkowe
  • sprzątanie pokoi oraz zmiana pościeli
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • obsługa gości - rezerwacje, rozliczenia, wydawanie kluczy, informowanie o regulaminie obiektu, itp.
  • reagowanie na sytuacje awaryjne - wezwanie ochrony, serwisu technicznego itp.
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (dział rezerwacji, dział techniczny)
  • zgłaszanie problemów i usterek technicznych

Wymagania

  • dyspozycyjność (rówież w weekendy)
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w sprzątaniu
  • poczucie estetyki
  • dbałość o szczegóły
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • praca zmianowa
  • pomoc we wdrożeniu na stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.