Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalista ds. obsługi klienta - krótkie rozmowy z Klientami

  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Twoje obowiązki:

-Wykonywanie połączeń do Klientów w celu poinformowania ich o stanie konta,

-Prowadzenie krótkich 3-5 minutowych rozmów zgodnie z standardami,

-Proponowanie wysyłki oferty marketingowej.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

-Komunikatywność,

-Pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi,

-Dyspozycyjność na minimum około 110 godzin w miesiącu,

-Chęć nauki i rozwoju,

-Możliwość podjęcia pracy od marca.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

-Stabilną pracę dla lidera branży energetycznej,

-Atrakcyjny system premiowy ,

-Przygotowanie do roli Doradcy (nie potrzebujesz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy)

-Salka relaksu, karty rabatowe, darmowa woda i kawa :)

Chcesz poznać więcej szczegółów? aplikuj, a my o wszystkim Ci opowiemy :)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.