Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Metkom Król Sp.K.

Asystent Działu Handlowego

  • Warszowice, śląskie pow. pszczyński

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

METKOM KRÓL Sp. z o.o.

Firma METKOM KRÓL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (koło Żor), przy ul. Gajowej 17 działa od 2005 roku. Dzięki wytężonej pracy oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju firma zajmuje znaczącą, utrwaloną pozycję wśród dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej na rynku krajowym.

Firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszowice (pow. pszczyński)
Region: śląskie

Zakres obowiązków

  • realizacja zamówień magazynowych (wprowadzenie do systemu, kontakt z klientem w celu doprecyzowania terminów dostaw, realizacja i fakturowanie), asortyment: rury stalowe;
  • pomoc w pracy działu z zakresu realizacji zamówień;
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji do zatwierdzeń materiałowych;
  • realizacja zapotrzebowania materiałowego pod produkcję (rozsyłanie zapytań i zamawianie materiału);
  • zbieranie referencji od klientów;
  • prowadzenie rejestrów związanych z obrotem materiałów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie;
  • znajomość języka angielskiego (minimum podstawowa w piśmie);
  • swoboda w komunikowaniu się;
  • doświadczenie w branży stalowej lub pokrewnej mile widziane.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 7-15;
  • pracę w zgranym i otwartym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe i inne (np. karta Multisport).
  • Administratorem danych osobowych jest:
    METKOM KRÓL SP.Z O.O. , 43-254 WARSZOWICE, GAJOWA 17, NIP: 6381808706
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez METKOM KRÓL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17."