Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Pomocnik elektryka

  • Bytom, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH. INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA.

Kalla Smart Home jest firmą świadczącą usługi integracji systemów automatyki budynkowej. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, od porad w zakresie doboru technologii, do uruchomienia systemu i późniejszego serwisu na obiekcie. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją, działającą na rynku od 10 lat.

Obowiązki

  • Pomoc przy instalowaniu tras kablowych,pomoc przy prowadzeniu okablowania,pomoc przy organizacji placu budowy

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie z zakresu prac okołobudowlanych. Mile widziana umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi budowlanych

Oferujemy

  • 3600 zł brutto
  • typowe godziny pracy 8:00 - 16:00
  • miejsce pracy na obszarze województwa Śląskiego