Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Od ponad dekady jesteśmy wierni naszej misji – mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG to synonim zaufania i profesjonalizmu w świecie niemieckich agencji pracy. Nasza historia zaczęła się w 2005 roku, a dziś z dumą reprezentujemy rynek pracy z naszymi siedzibami w Bietigheim, Lipsk, Köln, Düsseldorf oraz Hamburg. Jako specjaliści od pośrednictwa pracy, skupiamy się na tym, aby każdy z naszych pracowników czuł się doceniony i bezpieczny, oferując niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Rozumiemy, że satysfakcja pracowników jest równie ważna jak zadowolenie naszych klientów, dlatego z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, dbając o długoterminowe relacje. Nasze usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do konsultacji i pomocy w znalezieniu pracy, co pozwala na budowanie stabilnych fundamentów dla przyszłej kariery naszych kandydatów. Wspieramy ich na każdym kroku procesu rekrutacyjnego, zapewniając, że znajdą zatrudnienie, które spełni ich oczekiwania i zapewni im bezpieczeństwo. Choć nie możemy podać konkretnych danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy innowacji, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm mówią same za siebie. Wierzymy, że nasze wartości są odbiciem naszej codziennej pracy i relacji, które budujemy zarówno z pracownikami, jak i partnerami biznesowymi. W mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG każdy dzień to nowa historia sukcesu, którą piszemy razem z naszymi pracownikami i klientami. Zapraszamy do współtworzenia tej historii i doświadczenia profesjonalizmu, który nas wyróżnia.

Niemiecka firma z ponad 14-letnim doświadczeniem Mod Personaldienstleistungen GmbH &Co. KG. zatrudni pracowników na stanowisko: LAKIERNIK
Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Lakiernik przemysłowy

Obowiązki

- kontrola i ocena powierzchni elementu przed lakierowaniem
- lakierowanie komponentów zgodnie z wytycznymi
- monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
- krycie natryskowe prostych i złożonych elementów kompozytowych od 1 do 40 m2
- obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania

- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy i samochód (mile widziane)

Oferujemy prace blisko Polskiej granicy

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- organizujemy zakwaterowanie
- opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- premie świąteczne i urlopowe
- dodatki za przepracowane święta
- płatny urlop wypoczynkowy